Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányszor lehet újrapróbálni...

Hányszor lehet újrapróbálni egy szakmát felnőttképzésben?

Figyelt kérdés
Jelenleg hegesztőként tanulok, még csak az "alapokat" tanuljuk ami szakrajz, villamosság és gépészet. Amit meg lehet tanulni azt megtanultam, de a gépészet részéhez nincs még elég kézügyességem mivel még soha nem csináltam ilyet az osztálytársaimmal ellentétben, és ezt sajnos nem tudom nagyon otthon gyakorolni. Nehezen tudom elképzelni hogy más szakmát tanuljak, nagyon érdekel, de szerintem az ágazati vizsgán most el fogok bukni a gépészeten. Hányszor próbálkozhatok meg a szakmával?

2022. ápr. 5. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha a hegesztéshez van kézügyességed, akkor mihez nincs?
2022. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy van a hegesztéshez kézügyességem, a vizsga után fogunk elkezdeni hegeszteni, fém megmunkálással vannak nehézségeim még, de ez nem is releváns a kérdésemre
2022. ápr. 6. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ez vagy nagyon kemény lesz, vagy ezentúl azzal legyél el inkább, hogyan lehet, ne azzal, hogy hogyan nem lehet!
2022. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!