Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Április 20-ig megírható egy...

Április 20-ig megírható egy szakdolgozat? Kezdem feladni a reményt.

Figyelt kérdés

Alapszakos vagyok gazdasági karon, egy félévet már csúsztam, de most már megvan minden tárgyam, csak a szakdoga meg az államvizsga lenne hátra. De sajnos az utóbbi időben családi és egészségügyi problémák miatt egyáltalán nem tudtam írni, és már alig van időm, de egyszerűen nincs energiám hozzá. Konzulensnek se merek írni, ráadásul pont addig még a húsvét is beleesik. (A konzulens tudja hogy voltak problémáim, de már régen nem írtam neki se.) De ha elengedem, akkor 3 év munkája kárba vész. Témám van már, meg valamennyi forrásom is, de képtelen vagyok az írásra.

Járt valaki hasonlóan? Tudtok valamit tanácsolni esetleg?



2022. ápr. 6. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem mersz írni neki? Ne halogasd tovább, mert úgy kifutsz az időből végképp
2022. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha az anyag megvan már, csak be kell gépelni, akkor lehet. A férjem annak idején úgy írta meg a szakdolgozatát, hogy leült a gép elé, 36 óra múlva meg felállt, nem aludt, kaja közben is írt, stb. De neki megvolt, mit ír, csak össze kellett szednie. Mondjuk szerintem ez szörnyű, de ő másban is ez a típus.
2022. ápr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Kezdj neki! Ne halogsd tovább és ne keress kifogásokat. Ne áltasd magad, max. 1 heted van, mert a konzulensnek át kell néznie, utána ki kell javítanod, amiket mond, köttetni is kell stb. (Az aranybetűs diplomakötést általában egy héttel leadás előtt el kell kezdeni intézni)

Meg lehet még csinálni, de csak felhagysz a kifogáskereséssel!

2022. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Update: Végül sikerült megírnom és leadnom a dolgozatot. Ugyan nem lesz ötös, de a konzulensem elfogadta.


Ha valaki a jövőben majd hasonló cipőben jár és rátalál erre a kérdésre, üzenem neki: Ne add fel! :)

2022. ápr. 26. 10:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, ügyes vagy!
2022. ápr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. ápr. 27. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 és ràtaláltam :) Hasonló

helyzetben vagyok bàr még van időm. Nemtudom hogy olvasod-e a fórumot kérdező de nagyon motivàl amit te véghez vittél! Ez adott most egy kis erőt.

2023. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #7-es!


Örülök, hogy tudtál egy kis erőt meríteni. Neked is sikerülni fog, hajrá! :)

2023. okt. 21. 16:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!