Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb mód az iskolai...

Mi a legjobb mód az iskolai coming outra transzként?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 8. 01:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért tartod fontosnak a coming outot?
2022. ápr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 franciasrac ***** válasza:
75%
Kit érdekelne amúgy? Éld az életed, és a többiek is, nem értem miért annyira fontos lenne
2022. ápr. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ott coming outolsz ahol akarsz. De annak akinek semmi köze hozzá az elött minek?

Ha én az osztálytársad lennék pont leszarnám, hogy kihez vonzódsz vagy milyen vagy. Egyszerűen túl sokat nem tudnék kezdeni az információval.

Mondjuk ha transz vagy/lennél megmondanám, hogy én a rendes neveden foglak hívni és nem máshogy. Tehát ha te Gábor vagy és transz nem foglak Gabriellának hívni. Nyilván ha nem transz vagy vagy csak biszex vagy homo ez nem áll fent, de megkérdezném egy privát beszélgetésünk alkalmával, hogy te miért gondoltad fontosnak azt hogy én (vagy egy osztály, iskola) ezt tudja.

2022. ápr. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Először is menj el a rendőrségre, és mondd el nekik, hogy szexuálisan zaklattak.


Másrészt menj el pszichiáterhez, és kezeltesd a nemi diszfóriádat, ami ebből eredt.


Harmadrészt ne kezdjél hazudozni, hogy nem történt ilyen.

2022. ápr. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Tuti elhalasztanám az ilyesmit addig, amíg ki nem jártam az iskolákat és el nem kezdtem építeni a karrierem. Semmi nem indokolja a nyilvános közlését annak, hogy milyen a szexuális irányultságod.

A tanulásra kell koncentrálni, építeni a jövőd, helyezkedni és elindulni azon a munkaterületen, amit megálmodtál magadnak. Ha az anyagi stabilitás megvan, akkor lehet ezen gondolkodni, de igazából akkor sincsen semmi értelme. Minek elmondani olyanoknak, akiknek úgysem számít a véleménye?

2022. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

#4-es, már megint itt? :)


Kérdező: én is úgy gondolom, hogy nem feltétlenül muszáj nagy bejelentést tenni, a környezeted valószínűleg már úgy is sejti a dolgot.

Az értelmes emberek anélkül is elfogadják, a sötétekkel (pl. 4-es válaszoló) pedig hiába is próbálsz őszinte és egyenes lenni.

Ha normálisnak és természetesnek veszed - mivel az is, akkor az neked is jobb lesz. Szerintem.

2022. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Csak öltözködj fiusan (gondolom lány vagy) azt kész, mit kell ezen káming áutolni?
2022. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
#7 Mire gondolsz? Öltöny, nyakkendő? Én is fiúsan öltözködöm nőként, és nem vagyok transz.
2022. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Miért kötelező megosztani ezt boldog-boldogtalannal? Feltűnősködés?

Vagy nekem is közölni kellene mindenkivel, hogy nyitott kapcsolatban élek?

Mindenki tartsa ott a szexuális életét, ahová való: otthon.

2022. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

#8 Arra gondolok hogy manapság a kölykök vesznek 2 pólót a h&m ellenkező nemű részlegéről, és ettől meg vannak győződve hogy ők rossz testbe született transznemű számkivetettek.

Ha meg te "fiúsan öltözködsz," mit butáskodsz azzal hogy felhozod az öltönyt és nyakkendőt? Tudod te pontosan miről beszélek.😅

2022. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!