Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegendő töriből, ha megnézem...

Elegendő töriből, ha megnézem a törimaratont?

Figyelt kérdés
Kb. egy 55%-al már elégedett lennék, középszinten. Megcsináltam már egy pár érettségit, "megyegetnek", de azért folyamatban is szeretném látni az egész témakört, amit az érettségi felölel. Bornemisszás törimaraton ér valamit? Elmondja az úr az elején, hogy érdemes melléolvasni is. De ez érvényes 55%-nál is vajon?
2022. ápr. 9. 02:29
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Én a törit külön nem tanultam, csak amit az órán hallottam, illetve amit az atlaszból bogarásztam ki, és 60%-os lett. Az előző érettségiket mondjuk kitöltögettem, az segített valamennyit.
2022. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalat, hogy a töri írásbelire nem nagyon lehet sehogy se felkészülni, hatalmas anyagot kéne aprólékosan átvenni hogy minden egyes kis kérdésre jól tudj válaszolni. Ügyesnek kell lenni a forrásoknál, és már meg is van a négyes.
2022. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!