Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Viola Kollégiummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre költöznénk fel egy barátnőmmel Budapestre, és mivel egyikünk sem jogosult az egyetemi kolira, magánkollégiumokat nézegettünk.Ez volt az egyik legszimpatikusabb, de nem sok véleményt találtam róla.

(1094 Budapest Viola utca 23-25.)


Milyenek a tapasztalataitok? Érdemes oda menni? Esetleg tudtok hasonló árfekvésben magánkollégiumokat?

Előre is köszi a válaszokat!



2022. ápr. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Áthallatszik a szex, szóval azzal óvatosan.
2022. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kolimban van egy lány, aki ott lakott és nem kifejezetten jókat nyilatkozott róla. Egy elég rigolyás, rendmániás apáca vezeti koli. Egyébként ennek a lánynak azért kellett onnan eljönnie, mert a kollégium megszűnőben volt/van, így nem tudom egyáltalán lehet-e/érdemes-e oda jelentkezni.
2022. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöm lánya volt bennt itt, azt leszámítva hogy a lakótársi közösség jó volt, nem sok szépet hallottam róla.
2022. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!