Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben tanultok az...

Milyen sorrendben tanultok az érettségire?

Figyelt kérdés

Főleg a szóbelire való felkészülés érdekel, de írhattok az írásbeliről is. :)


Nekem kész káosz ez a készülődés.



2022. ápr. 14. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden tétel minden tárgyra elosztottam de ami előbb jött azzal kezdtem
2022. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanultam eloszor, ami szamított, sőt az december óta, amikor megadták a szóbeliket emelten. Irodalomat nem tanultam, vagyis 1 tételt, nyelvtanból 5 tételt, mert ezekre evkozben keszultunk a tanárnővel és szerencsés voltam mert mindent sikerült vele újratanulni, igy könnyű volt. Nyelvre nem készültem semmit mert akkor mar B2 nyelvvizsgam volt es kozepszinten ezert siman le tudtam erettsegizni. Ami huzos volt az a földrajz abbol semmit nem tudtan es 40 tetelen volt, de nem szamitott sehova. Az emelt torit mindennap atneztem, a magyarokat 2 nap alatt letoltam az erettsegi előtt 1 hettel, hogy megmaradjon addig. A foldrajzot meg kb 2-3 tetel per nappal tanultam. Szinte az egesz idő alatt majustol.
2022. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én nem készültem az érettségire, és így is jók lettek a jegyeim, viszont ha újra csinálnám, biztos, hogy összeírnék minden olyan tételt, aminél úgy érzem, nem tudnék 15 percig beszélni róla.

+mindenhez próbálnék keresni valamilyen érdekességet vagy párhuzamot, ami miatt könnyen megjegyzem

- ezekkel a tanárokat is le lehet nyűgözni.


Az egyetemen kezdtem így tanulni, ott nagyon bejött, és nem olyan megterhelő, mint bemagolni x db tételt. Mondjuk az is számít, figyeltél-e az órákon, mert ha igen, az már félsiker.

2022. ápr. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!