Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 órát letudják igazolni...

Az 50 órát letudják igazolni valahol?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy valaki, nem ment el, vagyis csak azért ment hogy leigazolják, tényleg van ilyen?
2022. ápr. 20. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha van is ilyen, szerintem ezt nyilvánosan - ez az oldal nyilvánosabb már nem is lehetne, csak anonim - senki nem fogja felvállalni neked.

Kb. olyan, mintha valaki bevallaná, hogy tegnap embert ölt, vagy csokit lopott a boltból.

2022. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, hogy nem kellett bejárni, de nem ez a jellemző.

Az 50 óra nélkül az érettségit megkezdeni nem lehet.

2022. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Főiskolán volt nálunk ilyesmi az önismereti tréning. Két félév volt, az első inkább gyakorlati volt, ott kicsit ilyen önmagunkról beszélős, megnyílósabb dolog volt, a második félévi ugyanilyen meg már inkább a pszichológia tananyag leadásáról szólt.
2022. ápr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam olyan volt hogy több órát írtak be mint amennyit ott voltunk így hamarabb megvolt, olyanról hogy bejárás nélkül töltötte le csak 1 gyerekről halottam akinek öregek otthonába dolgozott az anyja így leigazolta neki hogy ott volt.
2022. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!