Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 év után is el tudom még...

2 év után is el tudom még kérni a bizonylatot, hogy elvégeztem az érettségit?

Figyelt kérdés

Azóta eltelt 2 év de szeretném magamnál tudni, hogy elvégeztem az érettségit ugyan csak matekból buktam, amúgy minden tantárgyból átmentem szóbelin és írásbelin is. Hogy hívják azt amin rajta vannak az eredményeim?

Ez pénzbe kerül vagy ingyen van? Hogy kérdezzem meg a sulimat, mit mondjak? Mert azt se tudom hogy bizonylat vagy bizonyítvány simán, mert tudom akiknek sikerült azok kék borítóst kaptak míg mi valami papírt róla de már rég volt. Ennyi év után is őrzik még?

Amúgy nem tervezem megírni ismét mostanában, próbáltam de nem ment ha valaki kérdezné.



2022. ápr. 24. 01:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban 3, elszámoltam. 3 év telt el.
2022. ápr. 24. 01:45
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Vizsga eredmény igazolás. Megkapod, hogy mely tárgyakból milyen eredményt értél el. Pótérettségire köteleznek, így nem kapsz érettségi bizonyítványt. A középiskola igazgatójához fordulj kérelemmel. Megvan nekik. Írd meg a dátumot, mely osztály tanulója voltál, mikor volt a vizsga.
2022. ápr. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pótérettségi volt de az nem sikerült. Utána mentem pár hónapot más szakra ott és valószínűleg ott hagytam, mert elkérték.
2022. ápr. 24. 01:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg telefonon vagy emailen kérjem el? hogy szokás?
2022. ápr. 24. 01:51
 5/7 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék vissza menni a suliba, elektronikus úton is eltudják küldeni ha meg van?
2022. ápr. 24. 02:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de kérheted, hogy postázzák ki. Lehet, hogy nem fogják, akkor kénytelen leszel személyesen átvenni.
2022. ápr. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2022. ápr. 24. 02:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!