Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni?nemtudom...

Tudnatok segiteni?nemtudom mit kene meg megtennem de nagyon elefem van

Figyelt kérdés
Szóval lehet gyerekes de matematikából nem vagyok jó ,hiába megyek matektanárhoz így is a dogáim 2 és 3as lett ,nemtudom mit tehetnék hogy jobb legyek?nemértem és nagyon nagyon szeretném ,bármit megtennék hogy 4es legyek belőle. És a baj ezzel az hogy leblokkolok órán és bestresszelek ha doga lesz . Volt hogy pánikrohamom volt a doga közben. Lehet valaki azt fogja mondani,hogy jaj ..úgyis ez egy mű ok sajnáltatni magad meg ez hülyeség. Nagyon szeretnék megfelelni a szüleimnek és bizonyítani ,hogy jó vagyok benne, megtudom csinálni.esetleg valaki tippet vagy segýtséget tud adni?

2022. ápr. 24. 21:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A te esetedben érdemes lenne egy magántanárt keresni, aki segít mind a tanulásban, mind pedig abban, hogy ne stresszelj folyton azon, hogy : "Úr ISTEN mit csináljak" meg "úgy sem fog menni..." ugyanis dolgozat közben ezek csak a figyelmedet veszik el ami rontja az eredményt meg hát lelkileg is megterhelő.

Remélem sikerül találni valakit aki segít és kívánom sok sikeres matek dolgozatot. :)

Egyébként ha a tanár felejtős akkor írj privátot nyugodtan hátha tudok segíteni.

2022. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1-es mondja, a helyedben egy jó matektanárt keresnék. Annó nekem is egy borzasztó matek tanárom volt, most pedig az új tanárommal a hármas átlagomat majdnem szín ötösre tudtam vinni
2022. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy magántanárhoz is járok
2022. ápr. 24. 21:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja es a tanarunk nem magyaraz jol,semmit nem ertek az orajan es idos is
2022. ápr. 24. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Először is; hányadikos vagy?
2022. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát ö 9dikes
2022. ápr. 25. 19:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ne érezd cikinek hogy nem megy a matek ez fontos. Meg kell érteni először, hogy ez egy olyan tárgy amit folyamatosan kell gyakorolni és tanulni ahhoz, hogy ne legyél rossz belőle. Ezt saját tapasztalatból is mondom, hogy ha valamiről lemaradtál vagy nem megy akkor merj visszakérdezni a tanártól vagy ha óra közben nem lehet akkor utána próbálkozz személyesen vagy email-ben ha lehet. Egyébként hogy érzed magántanárod jól tanít? Tőle is kérdezz bátran ha valamit nem értessz.
2022. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Először is; hányadikos vagy?"

"Hát ö 9dikes"


Megbuktál matekból?

Elég jó eséllyel diszkalkuliás is lehetsz akár. Nem magántanár kell neked, hanem pszichológus. Ha nincs az iskolátokban, akkor is van, akihez az iskolátok tartozik. Nézz utána és keresd fel őt, mondd el neki, hogy mi a helyzet, fog tudni segíteni.

2022. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne ad fel mel ha aszt hiszed H lyó lesz akk lyo rendbe les ne ízgujj siker ül
2022. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Először is nem mondok indokot de remdszeresen járok pszihológushoz ,és magántanárom is van ! Tenyleg mindenz megteszek de nemtudom
2022. máj. 3. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!