Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi jelentkezést elszúrtam?

Egyetemi jelentkezést elszúrtam?

Figyelt kérdés
Félek,nagyon elrontottam az egyetemi jelentkezésemet. Egyetemeket és szakokat írtam be,nem pedig egyetemeket és karokat. Rosszul tájékozódtam sajnos éd nem kérdeztem utána. Lehet ebből bármiféle hátrányom?
2022. ápr. 25. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Fú hát ez necces. Az oktatási hivatalnak írjál mindenképpen!
2022. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivan? Szerintem nagyon összezavarodtal, hogy mi a szak és mi a kar.

Nincs is olyan lehetőség, hogy karokat jelölj meg, hisz egy szakra kell hogy felvegyenek nem egy karra.

2022. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem úgy van most pl:

ELTE BTK-magyar szak? (vagy változott ennek a megjelölési kritériuma?)

2022. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Van az egyetem, azon belül a kar és a szak. Tehàt ha azt írom ELTE BTK honnan a fenéből tudná bárki, hogy én olasz, kínai vagy szabad bölcsész szakra akarok-e menni.
2022. ápr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De 3-as, még mindig úgy van. Egyetem, kar és szak, nem lehet másképp megjelölni.
2022. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem, mit ronthatott el.
2022. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!