Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos diákok...

Nappali tagozatos diákok hogyan tudnak délelőtt dolgozni? Ti mit tudtok így suliidőben dolgozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék munkát, mert a család nem áll jól anyagilag, és mivel én még tovább is szeretnék tanulni, ezért jó lenne ha lehetne félretenni.

Mivel hétköznap sokszor 5-kor van vége az utolsó órámnak, ezért úgy gondoltam hogy hétvégére, vagy péntek délutántól kéne munkát találni. De amiket találok, azok vagy érettségihez kötöttek (még gimis vagyok, de 18 múltam így a korommal nem lenne gond) ami ugye még nincs meg, vagy pedig délelőttre van csak munka. Számomra elég furcsa mikor azzal a hirdetéssel találkozok hogy nappalis tanulókat keresnek, hétfőtől péntekig. Na most, ha valaki nappali tagozatos, akkor hogy tud dolgozni délelőtt?

És tudtok ajánlani valamit, amit így hétvégén dolgozhatnék? Eger környéki vagyok, és az a baj, hogy itt elég kevés lehetőség van diákmunkára.


2010. szept. 16. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ki vagyok ezen akadva, hogy hétfőtől péntekig dolgozz 8 órában de legyél nappalis.....mégis hogy??

azért csinálják ezt, mert a diákmunkáért nem kell annyit fizetnie a munkaadónak, mint egy "rendes" dolgozónak.

sajnos nem tudok tanácsot adni, én is ilyen cipőben járok:S

esetleg próbálkozz hostess-ügynökségeknél, ott általában hétvégén van munka. (kiállítások promóciók stb)

sok sikert!

2010. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak egyetemen dolgoztam a suli mellet, de a régi típusú oktatásban még nem ritkán 30-36 órája is volt az ember tehát én is hasonló kondíciók mellett tudtam munkát vállalni. A diákmunkáltatókat felejtsd el, telítettek és nem fizetnek jól. Próbálj meg hostesskedni, vagy önállóan hétvégi késő délutáni munkát találni. Én délutánonként egy játszóházban tartottam 5-től illetve 6-től fejlesztést gyerekeknek utána 9-ig én voltam a felügyelő, hétvégén viszont 12 óráztam, 9-től, 9-ig voltam egyhúztomban, általában recepciós is meg fejlesztéseket is tartottam, és így jött ki a 8 órás munkám. Ezzel jobban kerestem akkor mint most, hogy már a szakmámban dolgozom, pedig pedagógusként a legtöbbet hoztam ki a dologból.
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!