Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NKE Nemzetközi biztonság- és...

NKE Nemzetközi biztonság- és védelempolitika szakáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Főleg oda járók véleményére vagyok kíváncsi, de mások véleményét is nagyon szívesen fogadom.

Milyenek az elhelyezkedési lehetőségek és a kilátások ezzel a szakkal?



2022. ápr. 26. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért pont erre a szakra szeretné járni? Mire gondoltál, mire készülsz? Sok nyelven beszélsz?

2022. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Utána olvastam, hogy miből áll az tanterv és azok alapján amit a honlapon találtam nagyon érdekel. Igazából már pár éve szemezek ezzel a képzéssel, de gondoltam megkérdezem, mit gondolnak róla mások.

Szívesen dolgoznék a honvédelmi minisztériumban vagy esetleg külföldi szervezeteknél. A kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy ezzel a diplomával milyen pozíciókat lehet betölteni ezeken a helyeken.

Hát még csak 3 nyelven (magyarral együtt 4), de ezt szeretném bővíteni. ( angol C1, kínai B2, német B2)

2022. ápr. 28. 22:41
 3/4 anonim válasza:
63%

Fellow NKE-ÁNTK másodéves hallgató here,

Biztpol talán az egyetem legfeleslegesebb szak az egyetemen. Konkrétan nemzetközi igazgatási szak honvédelmi órákkal színesítve (jó szórakozás lesz, ja nem). Mivel nagyon specifikus szak, a diplomások pár százaléka talál csak munkát a szakhoz kapcsolódóan.

2022. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Büfészak
2022. jún. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!