Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire milyen ruhában...

Érettségire milyen ruhában kell menni?

Figyelt kérdés
Az írásbeli részén lehet utcai ruhába menni? Nincs kedvem 4 órán át egy ingben ülni :(
2022. ápr. 30. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy előrehozott emelt érettségi lenne.
2022. ápr. 30. 12:11
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
semmi extra, én farmerben és póloban mentem
2022. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Lehetni lehet, de nem illik. Pláne úgy, hogy mindenki ki fog öltözni, eléggé prosztó dolog lenne utcai ruhában megjelenni, pedig mások sem jókedvükből teszik.


Vagy a saját esküvődre is susogósba akarsz majd menni, mert az a kényelmes? Pedig ott nem csak 4 órán keresztül lesz rajtad a ruha.

2022. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy?

Fiúknál nem tudom milyen opciók vannak, lányoknál nem feltétlenül muszáj ing, de valami fehér blúz, elegáns felső kell, sima utcai ruha nem jó.

2022. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Akkor felveszek egy inget meg egy fekete farmert, az hátha jó lesz.
2022. ápr. 30. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szoknya vagy fekete farmer és matrózblúzt kellett felvenni.
2022. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nálunk tilos a farmer (fiúk-lányoknak egyaránt), valóban szebb is (főleg emeletre, más suliba) a klasszikus "ünneplős" nadrág :)
2022. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!