Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit vigyek holnap magyar...

Mit vigyek holnap magyar érettségire?

Figyelt kérdés
És hogyan osszam be az időmet? (Mennyit szánjak a szövegértésre és mennyit a szövegalkotásra)

2022. máj. 1. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
az eszedet
2022. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 2 kék tollat, ezen felül nem muszáj vinni semmit sem.
2022. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írta az előző is 2 kék toll bőven elég

ami az időt illeti nekünk magyar tanár szól a felügyelőnek hogyha letelt az 1 óra akkor jelezzenek nekünk és kezdjük el a szövegalkotást

szóval 1 óra max szövegértés ( az amúgy is nagyon pepecs rész) 30 perc pedig a szövegalkotás

2022. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszokon kívül még érdemes vinni karórát, szőlőcukrot.

Hibajavítót tilos használni. A gyakorlati szövegalkotásra mindenképpen szánj 30 percet, hogy legyen időd ötletelni, vázlatot készíteni, utána még úgyis visszatérhetsz a szövegértésre.

2022. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj a szövegértésre szerintem kicsit kevés a 60 perc. Na majd sietünk, aztán hátha kész lesz
2022. máj. 1. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is attól tartok hogy kevés lesz az idő :"D majd megoldjuk!!

Sok sikert előre is!

2022. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyugi meglesz! Mondjuk én a matektól meg a töritől sokkal jobban félek:D Neked is sok sikert, ügyik leszünk
2022. máj. 1. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!