Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Microsoft Teams-em mennyire...

Microsoft Teams-em mennyire illik írni egy egyetemi oktatónak?

Figyelt kérdés

A szakdolgozatomhoz szeretném felkérni konzulensemnek. Már írtam neki korábban e-mailt, de még nem válaszolt. Teamsen láttam, hogy ma is aktív volt. Szerintetek írhatok neki ott is, vagy ez "zaklatás"?


Itt legalább azt látnám, hogy elolvasta-e az üzenetem. E-mailnél meg fogalmam sincs, hogy nem ment-e véletlenül a spam mappába.



2022. máj. 4. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mikor írtad neki az emailt, hány nappal ezelőtt?
2022. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Mi kb. már szinte csak Teams-en beszélünk velük. Ott küldik az anyagokat meg minden. Ha ugyanolyan tisztelettudóan megfogalmazod, akkor ott is írhatsz neki nyugodtan.
2022. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Múlt pénteken írtam az e-mailt, szóval nem olyan régen, viszont nemsokára le kell adnom a témaválasztást (nálunk ehhez kell konzulensi jóváhagyás), szóval kezd sürgőssé válni a dolog.


#2 Köszi.

2022. máj. 4. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem irhatsz neki ha nem válaszol még egy két napig
2022. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!