Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezek a motivátoroknak mi a...

Ezek a motivátoroknak mi a "vonzerejük" és honnan szerzik ezt a sok okosságot?

Figyelt kérdés

Bódi Tesók [link]

Szabó Péter

És Társai


Bevallom én is tanultam hasonló emberektől és alig tudtam szabadulni. Annyira hatásosan nyomják a tudást, hogy az ember a saját lúzerségére nagyon ügyesen rátapintanak.


Pontosan mi a titkuk? Honnan tanulnak,


2022. máj. 10. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi titkuk. Annyi önsegítő köny létezik, hogy bárki összeollózhat belőle több előadásra való bölcsességet, ha elég gátlastalan és imádja a saját hangját hallgatni.
2022. máj. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, túl sok okosságot nem mondanak. Ugyanazokat a sablon, lerágott csont témákat veszik elő újra meg újra. Amit jól csinálnak, az a körítés. Nagyon jól tudnak hangsúlyozni, nagy beleéléssel mondják el, olyan zenét vágnak alá, ami tovább fokozza a hatást, és igazából ennyi.
2022. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!