Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Barber vagyis férfi fodrász...

Barber vagyis férfi fodrász szeretnék lenni. Szerintetek 35 évesen érdemes iskola padba ülni és 10hónapot leseggelni...?

Figyelt kérdés
Szerintem volna hozzá érzékem és saját magam nyírom és persze nyírtam már mást is. A probléma az hogy képzés idő alatt nem tudom, hogy tudok e munkát vállalni, illetve a tanfolyam eszközökkel durván 2millió forint.

2022. máj. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha "SZERETNÉL lenni", akkor minden mástól függetlenül: egy napot sem érdemes a tanfolyamon ücsörögnöd.

H a "AKARSZ lenni", az anyagiak megoldása után nincs más választásod.

2022. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fodrászokra szükség van, így el fogsz tudni helyezkedni és a kereset is normális. De arra ne számíts, hogy 10 hónap alatt kitanulod a szakmát. Egy abszolút kezdő leszel a tanfolyam végén még, s legalább 5 évig tart majd, míg valóban jó fodrásszá válsz egy mentor segítségével is. Ez egy hosszú gyakorlattal kitanulható mesterség.
2022. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hasonló korban gondolkodom jelenleg egy sima fodrász képzésen...de tudtommal jelenleg csak iskolarendszerű képzésben elérhető ami 2 év.
2022. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező melyik iskolát nézted ki?
2022. jún. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Itt tudod őket csekkolni...

[link]

2022. jún. 4. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
A tanúsítvány, amit ez ad a 10 hós képzésre az nem szakképesítés! Nagyon hivatalosnak tűnik így, hogy elvileg a kormányhivatal állíthatja ki, de egy oldalon azt olvastam hogy azok adnak tanúsítványt, akik nem állami szervek. Ennek mindenképpen járjál utána kormányhivatalnál is. Az biztos, hogy manapság tanfolyamon már nem kaphatsz szakmát, csak ettől kisebb papírt amire nem valószínű, hogy lehet vállalkozni, de ezeknek mindnek járjál utána.
2022. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Felnőtt képzésben már nincs okj-s képzés. Nappali tagozaton lehet...de az kivitelezhetetlen.
2022. jún. 6. 01:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Éppen ezt írom a 3-as 6-os válaszomban.:/ Nem csak nappalin, mert estin is van egyébként.
2022. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!