Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolai mulasztás. Vizsgáznom...

Iskolai mulasztás. Vizsgáznom kell?Esetleg évet ismètelnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


9. osztályos tanuló vagyok gimnáziumban, 440 IGAZOLT óra hiányzásom van. Mindenen túl estem ebben az évben (covidos lettem, eltörtem a lábam, megfáztam stb.) Senki sem mondta nekem, hogy kell pótvizsgáznom, de néhány tantárgyból nagyon kevés jegyem van. Szerintetek kell vizsgáznom? Esetleg évet ismételnem?


Értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 11. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi órával szinte biztos, hogy elfognak küldeni osztályozó vizsgát tenni. Évet ismételni legfeljebb akkor fogsz, ha megbuksz az osztályozón. Kizártnak tartom, hogy azt mondják, hogy nem kell vizsgáznod, mivel az órák több, mint harmadáról hiányoztál
2022. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
túlestem - így, és el fognak küldeni - így helyes.
2022. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!