Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám 10 percben bemutat...

Hogy tudnám 10 percben bemutatni a rajzportfóliómat?

Figyelt kérdés

Rajzból érettségizem, a szóbelin pedig a portfóliómban található munkákat kell bemutatnom 10 perc alatt.

Egész évben csak egyetlen egyszer említette a felkészítőtanár, hogy illik szakszavakat használni, valamint gyorsan de részletesen kell beszélni az alkotásainkról.

Tanácstalan vagyok, nem tudom mégis mit mondhatnék... Ha valaki esetleg tudna szempontokat adni, vagy privátban kisegítene, azt nagyon megköszönném!!



#érettségi #rajz #szóbeli érettségi #portfólió #rajzérettségi #portfólió bemutatása
2022. máj. 11. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2022. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt megszabva mit mondjunk, egyesével beszéltünk minden munkáról, néha a rajztanár hozzátett egy-két megjegyzést. A lényeg, hogy folyamatosan kell beszélni és változatosan, tehetsz bele szakszavakat de ne ugyanazt el mondd minden munkánál
2022. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!