Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen nehéz bekerülni a 8...

Milyen nehéz bekerülni a 8 általános után, az Adyligeti remdészetibe? Hogy kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen rendészetibe akarok menni, mert csak ez érdekel, tudom, hogy nem jó a fizetés stb. De más nem érdekel. Mivel nekem az Adyiligeti Rendészeti van a legközelebb (azért az sem annyira közel, 2 óra tömeggel) ezért oda akarok menni. Milyen nehéz bekerülni? Kell tudni küzdősportolni hozzá? Nehéz a felvételi? Nagyjából milyen fizikai erősség gel hozzá? Mik a kizáró okok? Hogyan kell jelentkezni (a 8 általános után) (nem buktam meg egyszer sem)

2022. máj. 11. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

semmilyen nehézség nem lesz a felvételiben

mindenkit felvesznek rendőrnek, akkora a hiány.

a ló**sz sem akarja kidobni az életét gombokért

2022. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!