Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van emelt szintu biosz erettse...

Van emelt szintu biosz erettsegim, es iden is irtam kemiat es bioszt is. Ha ismetlot irok fizetnem kell erte?

Figyelt kérdés
Iden nem kellett volna fizetnem az emelt bioszert a kormanyhivatal hivott fel, hogy vissza utaljak az oktatasi hivatalnal ha kitoltok egy papirt. Minden esetben az ismetlo erettsegi ingyenes? Tehat most erettsegiztem es ujra probalnam az oszi erettsegit akkor azert kellene fizetnem? Bocsi ha zavaros jobban nem tudom leirni es koszi a valaszokat

2022. máj. 13. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van már érettségi bizonyítványod, utána már fizetni kell minden újabb érettségi vizsgáért.
2022. máj. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz ingyenes, emelt most 50 ezer, a közép meg a fele.
2022. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De pont ezt irtam hogy van ami gimi utani erettsegi tanusitvany es iden is fizettem 100 ezret 2 emeltert. Viszont felhivtak a hivatalbol h nem kellett volna mert a biosz ismetlo vizsga es igenyeljem vissza az 50erzet. Ezert kerdeztem hogy ismetlonel kell-e? De latom annyit tudtok kb mint en. De azert koszi.
2022. máj. 13. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ősszel már nem lesz jogviszonyod, kell fizetni mindenféle érettségiért.
2022. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem sokat tudhatunk, mivel nem írtad hogy pontosan miért ismételted meg a vizsgát: javítani akartál, vagy megbuktál az előzőn, vagy meg sem jelentél?
2022. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A covid miatt voltak kivételes változások: [link] gondolom ezért nem kellett most fizetned. (1 google keresés volt)
2022. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2019-ben erettsegiztem le aztan 2021ben amiert fizettem emelt biosz emelt fizika, iden 2022ben pedig emelt kemia es emelt biosz. De gondolom a 2021-es ev miatt nem kellett volna, csak en mar akkor sem voltam jogvoszonyba. De azthiszem a kovid miatt volt mint irtatok. Koszi
2022. máj. 15. 21:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!