Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MMPI tesztet hol lehet online...

MMPI tesztet hol lehet online kitölteni, vagy még inkább letölteni?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy az MMPI vagy az MMPI 2. Sokat kerestem, de nem találtam csak a CPI-t. Tudom, hogy a CPI nagyon hasonló és sok az átfedés. De én nem arra vagyok kíváncsi.

2022. máj. 15. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

Ha szakmabeli vagy, viszonylag könnyen tudsz szerezni. Nálunk elérhető az összes ilyen a ROR-tól a MAWI-ig a szakkönyvtárban, a hozzá tartozó értékelőfüzetekkel és kellékekkel együtt.


Ha meg nem, akkor minek akarnál laikusként használni egy olyan mérőeszközt, aminek a kiértékeléséhez szakértelem kell? És most nem arra gondolok, hogy átszámolod a nyerspontokat, hanem arra, hogy felfogod, hogy mi az eredmény...


Hidd el, ha jogosult vagy a használatára, könnyedén hozzáférsz. Semmi értelme az ilyen eszközöket laikusok között terjeszteni. Sőt.

2022. máj. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!