Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt törisek, számotokra...

Emelt törisek, számotokra melyik a legrosszabb és legjobb témakör a szóbeli tételeknél?

Figyelt kérdés

Amelyikről én nem szívesen beszélnék szóbelin:

-ENSZ és Európai Unió

-világvallások és összehasonlításuk

-középkori egyház (főleg a szerzetesrendek)

-ókori államberendezkedések

-30 éves háború, örökösödési háborúk, napóleoni háborúk, bécsi kongresszus

- rendi törekvések Magyarországon


Nekem ezek nem kedvenc témák.

Kíváncsi vagyok, ki melyik témát nem akarja végképp kihúzni szóbelin. Vagy melyik az amelyiket meg szívesen. :D



2022. máj. 18. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen húznám az Árpád-házi uralkodókat, koreai hábórút, kubai válságot, vietnámi háborút, akár a Kínai Népköztársaság létrejöttét, az ország 3 részre szakadását. Esetleg még az USA megalakulását vagy a sztálini gazdaságpolitikát.

A többit nem szívesen húznám, nem is írom le a konkrét címeket, nehogy bevonzzam őket :D

2022. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A harmincéves háborús tétel a kedvencem, másik meg a világvallások :D ezen kívül diktatúrák, kétpólusú világrend

Amit nem szeretnék: Ensz&EU, világgazdaság a 20. században, Mo. gazdasága a 20. században, "harmadik világ". valahogy így

2022. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!