Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit töltsek fel, ha már...

Mit töltsek fel, ha már minden ami lehet, fent van?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egyetemre a felvin. Most kaptam egy emailt, hogy pótoljam a bizonyítvány oldalait. Most tényleg kell pótoljam a 12. osztály oldalait vagy az automatikus a rendszerben? Nem kaptam még meg a bízonyítványt, elvileg majd a szóbelik után adják oda. A többi oldal már fel lett töltve…..

2022. máj. 24. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Pont ugyanezt kaptam meg, az én hibámból nem töltöttem fel eddig, most viszont azonnal, amint megkaptam az emailt, most nagyon félek, hogy valamit félrenyomtam, nem enged már módosítani :(
2022. máj. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
ugyanez
2022. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem kaptuk meg, de nálunk úgy volt, hogy írni kellett a titkárságnak ők meg beszkennelték és elküldték e-mailen. Meg lehet próbálni, de ha nem is küldik el, akkor is július 7.-ig fel tudod tölteni.
2022. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért kaptatok mert a 12-es bizit nem töltöttetek fel de nyilván még nem is tudjatok. A szóbeli után ahogy megkapjatok akkor tudjatok ezt megtenni. Július 7 a határidő addig minden szóbeli lemegy és addig mindenki meg is kapja a bizit. A lényeg addig legyen meg. Azért küldték ezt ki mert nekik ezt kötelező a központból.
2022. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!