Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi pszichológián várható...

Szegedi pszichológián várható 5 pontnál nagyobb ponthatár növekedés?

Figyelt kérdés

A szóbelik miatt valószínű, hogy nőni fog a ponthatár mindenhol, viszont általában max 5 ponttal szokott változni. 2017ig visszamenőleg megnéztem és a max 443 volt, ami nekem még pont jó lenne a pontjaimmal, de annál több húzós lenne.

(Tavaly 435 volt)

Szerintetek szóbelik tényleg akkora változást fognak hozni, hogy 5 pontnál többet emelkedik?



2022. máj. 26. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Honnan a rossebből tudjuk?
2022. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A többi felvételizőtt vagy már egyetemre felvettet kérdezem, hogy mire számítanak. Biztosra semmiképp nem lehet tudni, ez való igaz, de nem is azt kérdeztem, hanem véleményeket (esetleg alátámasztva egy gondolatmenettel).
2022. máj. 26. 11:26
 3/3 anonim válasza:
65%
Szia! Én is most felvételizek. A pszichológia ponthatárokról sajnos keveset tudok, viszont 2020-ban a SOTE ÁOK-ra 425 pont kellett, tavaly pedig 437, tehát azért rendesen megugrott. Szóbeli nélkül. Idén ugye van szóbeli, tehát ebből kiindulva, igen, várható, hogy idén sokat fognak emelkedni a ponthatárok:/ Biztosan nem minden szakon, de szerintem 5 pontnál kevesebbel aligha.
2022. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!