Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Grafikusok és filmesek is...

Grafikusok és filmesek is BÜFÉSZAKOS-NAK számítanak?

Figyelt kérdés

A grafikusok marketing támogató kivitelezési munkát csinálnak reklám, marketing cégeknél.


A filmipar, tv meg elég nagy biznisz, ott dolgoznak a filmszakosok nem?



2022. máj. 28. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Köszönöm de találtam munkát a büfészakjaimmal data scientistként, és más büfészakosokkal (fizikusok, alk. közgazdászok, matematikusok) dolgozom együtt.
2022. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Köszönöm, hogy leírtad! (4-es, 6-os voltam)
2022. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
96%

12. Szívesen!


Más (bölcsész) büfészakjaim mellett marketing büfészakom is van. Ezzel a büfészakkal csináltam nemzetközi menedzser karriert az elmúlt 20 évben, és ezzel vagyok most is data scientist Európa egyik legnagyobb multijánál, igaz, közben csináltam mellé egy data science mesterszakot is. Ami egyébként bárkinek a lehetősége, hiszen az elte survey statisztika és adatanalitika mesterszakját pont a szociológia-büfé és marketing-ruhatár szakosoknak találták ki.

2022. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
NEM.
2022. jún. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!