Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az lenne a kerdesem ha van 6...

Az lenne a kerdesem ha van 6 db tantargybol sikeres erettsegim, es iden tettem egy 7.et ami nem igazan sikerult. Ervenyes marad ugy az erettsegim hogy egyetemre felvegyenek?

Figyelt kérdés
Reszletesebben leirva van emelt biosz es emelt fizika erettsegim ami sikeres is. Iden viszon kemiabol emelteztem mert azthittem jobbra megtudom irni hogy bejussak orvosira. Eleg szar lett. Ha nem megyek el a szobelire ervenytelen lesz az egesz erettsegim es fel se vesznek mashova egyetemre?

#egyetem #érettségi #Érvényes érettségi
2022. máj. 30. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kötelező darabszám, és a kötelezően előírt tantárgyak, akkor felvehetnek.
2022. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Igen, akkor vissza kell adnod a bizonyítványodat, nem lesz érettségid, újra kell érettségizned mindenből, hogy megint lehessen érettségid.
2022. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Masodik valaszolo nem ezt kerdeztem te inkompetens. Nyilvan nem kerik vissza. Hanem a 7 tantargy miatt esetleg ugy szamit e hogy az egyetemre se vesznek fel
2022. máj. 30. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!