Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Buktál már meg egyetemi vizsgán?

Buktál már meg egyetemi vizsgán?

Figyelt kérdés

Kérlek ne írj kötekedő, bántó, nem megfelelő választ!


(Kérem mindenki jelölje az ilyen válaszokat "nem hasznosnak", illetve jelentse a moderátorok felé! Köszönöm! Thank you!)



2022. jún. 1. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
55 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyszer, nem is 1 tárgyból :)
2022. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Aki egyetemen sose bukott semmibol, az nem is igazi egyetemista.
2022. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Újra felvenni csak egyszer kellett egy tárgyat a 9 egyetemi évemből, de az A vizsgán többször előfordult, hogy nem mentem át.
2022. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom! Volt olyan is, hogy annyira nem érdekelt az adott tárgy, hogy csak kamuztam, úgy találtam magam termen kívül, csak pislogtam.


Volt egy híresen nehéz tárgyunk, a polgári perrendtartás. Dolgoztam ügyvédi irodában, magoltam a hülye Pp-t és mindig egy bizonyos professzorhoz kerültem, aki sportot űzött abból, hogy 50 perces-1 órás közel tökéletes felelések után is megbuktasson mindenkit. Harmadik tárgyfelvétel, ötödik vizsgaalkalom (igen, ha számolod csúsztam is vele) szigorlaton. Az előttem felelő két hallgatót 50 perc után ki is vágta. Már épp rohadtul éhes voltam, melegem volt, de menni kellett a csatába. Odaültem én, kihúztam a tételeket, persze addigra tökéletesen tudtam már oda-vissza. Vettem a nagy levegőt, erre berontott egy másik tanár - a professzor munkatársa - és kihívta a teremből. A bizottság másik tagja meg lefeleltetett. :D 20 percig tartott, nagyon jó fej volt, végül ötössel zártam ezt az undorító tárgyat.

2022. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen, összesen 3 bukta vizsgám volt BSc és MSc alatt összesen, meg egy tárgyam, amiből aláírásom sem lett elsőre, mert sikerült egy vadbarom oktatóhoz kerülni. Meg még nyilván pár zárthelyi is, de az nem volt kérdés. Ennek ellenére végeztem egyenesben, alapképzésen 4-es, mesteren kitüntetéses diplomával.
2022. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy vizsgám volt amire nem mentem ki, az lett volna abban a vizsgaidőszakban az utolsó, de teljesen kiégtem. Ez így "nem jelent meg" szóval nem buktam meg, de el se kezdtem rá készülni.

A másik az volt, hogy szóbelin bestresszeltem, elsírtam magam, minden bajom volt. A tanár jó fej volt és azt mondta jöjjek jövő héten, nem ír be semmit. Mivel tudta, hogy nekem még a 4-es se jó, mert ki buzgómócsing vagyok.

2022. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Most először, kétszer is ugyanabból, harmadjára sikerült, nem is akárhogy (majdnem 5-ös lett). Korábban még javítóznom se kellett soha. Jövőre végzős leszek.
2022. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Igen, egy vállalati stratégia nevű tárgyból. Az nagyon ritka, hogy valaki soha semmiből nem bukik meg.
2022. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Negyedjére lett meg az anatómia szigorlatom, harmadjára a biokémia szigorlatom.
2022. jún. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem buktam sokszor, két olyan bukásom volt, mikor az UV se lett meg és újra fel kellett vennem a tárgyat (a második tárgyfelvételnél sikerült), mentségemre szóljon, hogy mindkettő nehéz tárgy volt, az egyikre épült a másik, az évfolyam jelentős része bukott. Volt még ezen kívül talán 2 UV-m, de azok abban a félévben sikerültek.
2022. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!