Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehez a forgalmi vizsga?

Mennyire nehez a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés

30 ora utan kiirtak vizsgara, azota mar 45 oranal jarok

Ma vezettem utoljara, penteken vizsgazom

A beti teljesitmenyem pocsek volt, rohadt ideges voltam es feszult is a kozelgo pentek miatt

A parkolasnal mindig elrontok valamit

Mennyire nehez a vizsga? Szigoru a vizsgabiztos?

Nagyon stressszelek



2022. jún. 1. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi
2022. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szigorú a vizsgabiztos és ha úgy is tűnik,hogy nem figyel, akkor is lát;) És jegyzi a megtörtént és meg nem történt hibákat.


Ne stresszelj túlságosan, úgy nem is biztos hogy sikerül. Mindenhol azt hallom,hogy inkább annak sikerül, aki elengedte az egészet. Én is így voltam a harmadik vizsgámon, nem is gondoltam sikerre, csak újabb bukásra, és már nagyon nem érdekelt. Aztán bezzeg alig bírtam elhinni,hogy azt mondta a vb hogy sikerült.


Melyik településen vizsgázol?


Azért a parkolást igyekezd megcsinálni helyesen. Nem kell tökéletesen, és az egész vizsga se kell,hogy tökéletes legyen. Lehetnek kisebb hibák, és sikerülhet úgy is. Ezt az utolsó vizsgabiztosom mondta. És sikerült is apróbb hibák mellett.


45 óra alatt azért van egy kis tapasztalatod, nem lesz olyan nehéz vizsga, menni fog az! Sok sikert!



Ja és azért kérdeztem hogy merre vizsgázol, mert ez is sokat elmond,hogy sikerülni fog e a vizsgád.

2022. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a legjobb, ha megpróbálsz ellazulni a vizsga előtt (nem, nem két vodkával :) ). Ne görcsölj rá, hogy mindent 100%-ig előírásosan csinálj és egyetlen apró hibát se véts, haladj a forgalommal és ne kövess el nagy hülyeséget!


A vizsga elején állítsd be a tükröket, a belső úgy, hogy legyen szemkontaktusod a vizsgabiztossal. Aztán nézegess sűrűn a tükörbe, ezzel máris letudtad, hogy figyeled a környezeted.


A vizsgabiztosok sem egyformák, és nem mindegyikük szörnyeteg. Amikor (sok-sok éve) vizsgáztam, az útvonal kihúzása után megjegyezte, hogy ott ma eddig mindenki megbukott. Na mindegy, menjünk. Aztán mondta, hogy jó, akkor még egyet parkoljunk, és mehetünk vissza. Gondoltam, hogy megmutatom neki, mit tudok, egy háromautónyi helyre tolatva álltam be, a hátsó autóhoz közelebb. Betettem üresbe, nyúltam volna a kézifékért, mire megszólalt a vizsgabiztos: "Biztosan jó helyen állunk?" Kinéztem jobbra, és kivert a víz, mert sikerült pont egy kapu elé beállnom. Simán megbuktathatott volna, de szólt, én előregurultam, ő meg kipipálta a feladatot. Olyan hiba volt, amivel senkit nem veszélyeztettem, a valóságban meg rögtön korrigálja az ember (azóta sem sikerült kapu elé parkolnom :) ).


Szóval a lényeg, hogy ne rettegj, csinálj mindent úgy, ahogy szoktál!

2022. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz, nem akarlak hitegetni, de

- a vizsga előtti utolsó alkalom sok embernek sikerül rosszul, a vizsgán mégis átmegy

- én is azt tapasztalom, hogy azoknak sikerül, akik úgymond elengedik, és nem paráznak rá

2022. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek.

Ma en is ugy jartam, hogy beparkoltam es utana lattam hogy kapubejaro

Nagyon szetszort vagyok es stresszes, mentem at egy egyiranyu utkeresztezodesnel es balra is beneztem, az oktatom ki is keszult, hogy miert nezek balra mikor csak jobrol erkezik auto

Ez igaz is….nagyon figyelmetlen vagyok, de nagyon szeretnem ha meglenne :(

2022. jún. 1. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5: Pont az ilyesmikre felesleges rágörcsölni. Benéztél balra - és? Ha csak benéztél és nem lassítottál jelentősen, nem álltál meg, akkor pont, hogy defenzíven vezettél, és meggyőződtél, hogy szabályellenesen sem jön-e senki balról (majd meglátod, hogy vannak kereszteződések, ahol ez akár életmentő lehet).
2022. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy fizetsz-e a vizsgabiztosnak.
2022. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sikerult elsore. A “legnehezebb” utvonal, rohadt konnyu volt :)
2022. júl. 21. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!