Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Zenei karrier orvosi egyetem...

Zenei karrier orvosi egyetem mellett mennyire megoldható?

Figyelt kérdés
A haverjaimmal bandát tervezünk alapítani,nincsenek nagy ambícióink,ha egy koncertünkre össz-visz 30-40 ember jönne el és romkocsmákban és hasonló helyeken tartanánk őket,azzal is maximálisan elégedettek lennénk. A helyzet azonban az,hogy jövőre tervezek orvosira menni,jelenleg is az érettségire készülök. Azoktól kérdezem,akik orvosira járnak,hogy ez a kettő mennyire megoldható?

2022. jún. 5. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
A Hajnalig sztriptíz zenekar gitárosa megoldotta. :)
2022. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartom karriernek, inkább olyan öröm zenélésnek, ami miért ne menne a tanulás mellett?
2022. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

[link]


Oké, ők nem egyetem mellett kezdték, de valószínűleg akkor is gyakoroltak :) Ha romkocsmák a cél, az beleférhet, de tényleg profi zenei karrier nem.

2022. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható, de csak akkor, ha a zenész társaid rugalmasan tudnak hozzád igazodni abban, hogy mikor érsz rá zenélni és mikor nem. A vizsgaidőszakokban azt is sajnálni fogod, hogy csak 24 órából áll egy nap. Olyankor hetekig szó sem lehet majd zenélgetésről. Egyébként máskor viszont heti egy este mindenképpen belefér.
2022. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hobbiszinten működhet, valamekkora közönséget is ki lehet alakítani, ha jó a zene és sokat koncerteztek. De nagyon nehéz manapság, mert rengeteg olyan zenész sem tud befutni, aki megérdemelné és minden idejét erre szánja. Rengeteg munka, közönségépítés az alapja és még így sem garantált a befutás. Orvosi mellett nyilván kevesebb idő is jut majd rá, de sok sikert! :)
2022. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem egy példát ismerek. Csak vágj bele nyugodtan.
2022. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Muzsikás együttes vezetője, Hamar Dániel űrkutató mérnök, egyetemi tanár . Bejárta a világot az együttesével az egyetem és a munkája mellett.


A Benkó Dixiland vezetője mérnök, egyetemi tanár volt. Bejárta a világot.


Hacki Tamás füttyművész, orvostanhallgató, később gégész szakorvos professzor bejárta a világot a művészetével.


Tovább is van, mondjam még?

2022. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Az ember a legmagasabb szintet lője be, különben ott ragad a langyosvízben.

Csak bátran!

Ha kimarad 2 hónap a vizsgák miatt? Na, és?!


Romkocsma szinten egy orvos nem aprózza, zülleszti magát.Csak szólok.


Semmiképpen ne hagyd ki, mert nagyon boldogtalan leszel.

2022. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!