Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kormányhivatalnál jelentkezt...

A kormányhivatalnál jelentkeztem érettségire. Mikor és hol kapom meg a tanúsítványomat?

Figyelt kérdés

A kormányhivatalnál jelentkeztem érettségire emelt szinten angolból.

A szóbelim és a fellebbezésem eredménye mikorra lesz meg?

Köszi:)



2022. jún. 6. 16:05
 1/8 anonim válasza:
Elvileg annál a kormányhivatalnál, ahol jelentkeztél, de erről levelet kell(ene) kapnod.
2022. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kormányhivataltól érkezett "Értesítés az érettségi vizsgákról" című levélben szerepel a vizsgabizottság tájékoztató értekezletének, záróértekezletének és eredményhirdető értekezletének helye és időpontja.

Én nem fellebeztem, de valószínűsítem, hogy abban az iskolában kellene érdeklődnöd, ahol a vizsgát tartották.

2022. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahhaa, köszi, közben én is megtaláltam. Gondolom nekünk csak az eredményhirdető értekezlet az érdekes, arra kell elmennünk, ugye?
2022. jún. 8. 09:40
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, én írok egy emailt az iskolának, hogy melyikre kell elmenni. Az első értekezlet reggel nyolckor van az utolsó délután négykor. Nem akarok erre szabadságot kivenni...
2022. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A levélben szereplő közül a harmadik, az eredményhirdető értekezlet az, ahol át lehet venni a megjelölt intézményben. De úgy tudom, hogyha nem veszed át, kipostázzák, a Felvire pedig nem kell feltöltened, mert lehívják a nyilvántartásból. Szóval ha nem sürgős és nem tudod átvenni, az sem katasztrófa, el fog jutni hozzád, haa megadtad a pontos lakcímedet.
2022. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oh szuper, köszi szépen!
2022. jún. 9. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Felvételi 2022. december 20 - 2023 február 15.

Feldolgozás kezdete 2023 január 9.

2022. dec. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Felvi. hu

Elindult a jelentkezési időszak, szeptemberi képzésre is.

2022. dec. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!