Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mesterképzésen szeretnék...

Mesterképzésen szeretnék egyetemről kiiratkozni úgy, hogy szeptembertől ugyanezt a képzést másik városban kezdem újra ugyanazon a szakon. Ki kell fizetnem a jelenlegi egyetemen fennmaradó féléveket?

Figyelt kérdés

Állami ösztöndíjas képzésben vettek fel mester szakra (zenész). Az első félév végére nyilvánvalóvá vált, hogy az egyetem szakmailag, emberileg sem biztosítja a fejlődés/tanulás lehetőségeit. Itthoni gondok, mentális problémák és a fent említett dolgok miatt passziváltam a második félévemet, ezzel egyidőben több másik egyetemre is jelentkeztem felvételire ugyanerre a szakra (az átvétel nem megoldható, újra kell kezdenem a MA képzést, ha máshol akarok tanulni).


Amennyiben új egyetemre felvesznek, és ott szeptemberben újrakezdem a képzést, kell fizetni a jelenlegi egyetemen kiiratkozás után?

Mesterképzésre vonatkozóan sehol sem találtam erről információt.

Előre is köszönöm a választ.



2022. jún. 10. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni, de az első félév a képzési időbe beleszámít akárhová mész .
2022. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos azt tudom, hogy ez az egy félév beszámít, de van az a pont, ahol már inkább vállalom, hogy veszítek egy félévet.
2022. jún. 10. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz átjelentkezni? És akkor gyakorlatilag minden folytatódik tovább azon a másik helyen.
2022. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. Szövegértés nem megy?
2022. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat,de egyébként megy a szövegértés csak valahogy átsiklottam az a mondat felett 🙈
2022. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!