Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy menjek át szóbeli érettsé...

Hogy menjek át szóbeli érettségin, ha nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
Az egyetemhez a pontszámom már megvan, felvételi szempontjából nem számít a holnaputáni 4 szóbeli, ezért nem erőltettem meg magam... szóval elég gyorsan eltelt ez az egy hónap, amúgy az írásbeli eredményeim nem lettek rosszak, szóval van mit lerontani, de nem kéne megbukni... :(

2022. jún. 11. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tanulj
2022. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Kezdj hozzá a legroszabb tételekhez amiket a legkevésbé tudsz. Amikor én érettségiztem, a szóbeli minmum ponthatára 20% kellett legyen. Ez nagyon kevés, de így is el lehet bukni rajta. Ha nincs még tételsorod se akkor sok helyen, pl az oktatási minisztérium honlapján vannak mintasorok.
2022. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
12%-ot kell elérned, az kb. 4 pont a kb. 30-ból. Ennyit még akkor is kapsz, hogyha józan paraszti ésszel mondasz dolgokat a húzott tétellel kapcsolatban. Ha a tételeket el tudod térben és időben helyezni, akkor már gyakorlatilag meg is van ez a pont.
2022. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!