Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Általában mi alapján megy a...

Általában mi alapján megy a szóbeli érettségi beosztás?

Figyelt kérdés
Nálunk keddtől péntekig lesz. 3 tantárgyból szóbelizek ha ez számít valamit és az osztálynévsor végén vagyok. Sajna csak kedd reggel derül ki hogy osztanak be, úgy kevésbé stresszelnék ha tudnám kb melyik napra várható.

2022. jún. 12. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pár éve névsor szerint ment.

Az első nap ott kellett lenni, mikor az elnök elmondja a szabályokat meg ilyesmiket,utána ha nem vagy beosztva akkor hazamehetsz és elmész majd a beosztott napon.

2022. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor te a vège felè leszel. Legalábbis akkor, ha a többiek több tantárgybòl vizsgáznak. Nálunk azt mondták, hogy azok kerülnek előre, akik sok tárgyból érettségiznek akkor. De ha a névsort nézed is a végefelé vagy.
2022. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Én is az utolsók között voltam a névsorban, de nálunk aki éppen bevállalta
2022. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Én is az utolsók között voltam a névsorban, de nálunk aki éppen bevállalta a következöt, az ment be ha kijött egy ember.
2022. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden számít ilyenkor. Például hogy van-e aki valamiből emeltezik, vagy esetleg matekból kell mennie.

Nálunk még azt is figyelembe vették, hogy ki melyik angol csoportban van (2 volt az osztályban) és akkor délelőtt ment az egyik, délután a másik csoportba tartozó társaság.

2022. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!