Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az idei töri írásbeli érettség...

Az idei töri írásbeli érettségi az elmúlt évekhez viszonyítva nehezebb vagy könnyebb volt?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, középszintű töriből az eddigiekhez képest én ezt találtam a legkönnyebbnek, az eredmény most mindegy, erős négyes lett amúgy. Bár lehet, hogy ez szubjektív.
2022. jún. 13. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem is könnyebb volt, bár nálunk sokan így is nagyon minimális pontokat értek el (20 alatt).
2022. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 EVA800 ***** válasza:
38%
Akkor ezek a 20 alattiak ne jelentkezzenek felsőoktatási intézménybe
2022. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Nem mindenkinek áll rá az agya a humán tárgyakra. Ettől lehet még kitűnő fizikus, vagy mérnök.
2022. jún. 13. 17:36
 4/6 EVA800 ***** válasza:
66%
Igen.
2022. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azert a töri nem egy bonyolult tantárgy mondom ezt úgy hogy világ életemben utaltam. Meg kell tanulni a könyvet, illetve az esszeket jó sokszor leirni, memorizalni. Ha becsületesen tanulsz erős negyes és akár gyenge otos is lehet simán, nem egy matek amit meg kell érteni


Tavaly érettségiztem és az idei szerintem bizonyos szempontból könnyebb volt, a feladatok is elég szájbarágósan voltak leirva és az esszék is könnyűek voltak (Kádár korszak eleve 12.es anyag, könnyebben eszedbe jut mintha egy 9.es anyagból kernenek esszét)

De a tavalyira is tanultam rendesen, negyes lett szobelivel együtt

2022. jún. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóbeli nelkul** bocsánat, ugye tavaly nem volt
2022. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!