Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen pénzügyi képzés érdemes...

Milyen pénzügyi képzés érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Igazából már régóta érdekel a pénzügy a pénz világa... de eddig valahogy sosem ebben az irányban indultam el és most szeretnék ezen változtatni.


Szeretnék is ezzel foglalkozni meg a tudás is érdekel ezzel kapcsolatban.

Ez miatt szeretnék valamilyen pénzügyi képzést vagy képzéseket elvégezni tanulni. Egyetem annyira nem vonz( nem tudom, hogy ez mennyire akadályoz benne), érettségim van, így ez alapján van-e valami jó/hasznos képzés, amit tudnátok ajánlani.



2022. jún. 14. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Könyvelő
2022. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az egyetemmel mennél a legtöbbre, anélkül semmilyen pénzügyes pozícióba nem leszel versenyben. Ha pedig csak a saját pénzügyeid menedzselése a cél, akkor nem fizetnék pénzt képzésre, könyvek, blogok, linkedln learning.
2022. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!