Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet teljes munkaidőben...

Lehet teljes munkaidőben dolgozni marketing levelező BA mellett ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Januárban végzek az egyetemen, tolmácsnak tanulok. Jelenleg fix diakmunkam van, a diploma után atvennenek teljes munkaidőbe.

A kérdésem az lenne, hogy ha februárban elkezdenek egy marketing szakot levelezon, akkor mellette mennyire fogok tudni szerintetek teljes munkaidoben dolgozni? Nagyon húzós szak?


(Kereskedelmi közgazdaságiba jartam, négy évig volt heti 10 gazdasági targyam, mellette szakmai érettségit is kellett tennem, szóval nem total ismeretlen terület).


Köszönöm a válaszokat!


23N


2022. jún. 16. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is levelezőn munka mellett csinálom most a mestert. Nyilván bizonyos szintű lemondásokkal jár, de messze nem teljesíthetetlen. Az, hogy korábban tanultál ilyesmit, nem sokat számít, gyorsan tovább fogtok lépni a középiskolában tanultakon.
2022. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Csak azért kérdezem, mert most rendesen nappali tagozaton vagyok, de emellett nagyon kimerítő közel 40 órát dolgozni, meg nem is lehet.

Szóval akkor levelezon megoldható? Ez jó hir ☺️

2022. jún. 16. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megoldható. A nagyobb bajt az szokta jelenteni, hogy mennyire rugalmas a munkaidőd a tekintetben, hogy a konzultációs időpontokra elengednek-e.
2022. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rugalmassággal nincs gond, abszolút rugalmas a munkahelyen szerencsére ☺️
2022. jún. 16. 15:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is végigdolgoztam teljes állásban mellette.
2022. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kereskedelem és marketing szakra mész? És az nem Bsc? Melyik egyetemre mész? (Csak érdekel, korábban én is gondolkodtam marketing irányon 🙂).
2022. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!