Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n mennyi idő alatt...

Felvi.hu-n mennyi idő alatt dolgozzák fel a dokumentumokat?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptuk ki a bizonyítványt az érettségiről, illetve az évvégi eredményekről. Ma fel is töltöttem őket, azonban aggódok amiatt, hogy netalántán mégse úgy töltöttem fel, ahogyan azt elvárnák. Még július 7 előtt jelezni fogják nekem ebben az esetben, hogyha újra fel kéne töltenem?
2022. jún. 24. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát az év végi bizonyítvány feltöltését nem igazán lehet elrontani :D

Pár nap alatt ránéznek és elbírálják, ha pedig valami nem okés, akkor jön egy e-mail is ha jól emlékszem. Viszont ha a többletpontokat igazoló dokumentumokat nem intézed, azért nem szólnak!

Az érettségi bizonyítványt pedig nem kell feltölteni, az eredményeket központi nyilvántartásból szedik ki, ezért nem fog egyből megjelenni hány pontod van. (Én 15-én kaptam kézbe a bizonyítványt, és még mindig nem látom a pontjaimat)

2022. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nehezen lehet elrontani, de egyszerűen paranoiás vagyok, én se örülök neki. Plussz pontom egyedül enelt érettségiből van, legalább eggyel kevesebb dolog miatt kell aggódnom. Köszi a nyugtató választ.
2022. jún. 25. 23:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!