Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig használható az a...

Meddig használható az a diákigazolvány, amin 19/20as matrica van ? Meddig érvényes ?

Figyelt kérdés

Mivel esti sulis/okj-s vagyok, ezért az ideiglenes diákigazolvánnyal vettem a jegyeket mostanában (valamiért nem jött meg még mindig a rendes) de lejárt az ideiglenes és holnap kellene használnom hosszabb vonatozáshoz.

Pár héttel ezelőtt a kalauz mondta, hogy miért nem a lejárt kártyámat mutatom meg neki, talán még érvényes.

Erre mondtam neki, hogy azon 19/20as matrica van, úgyhogy szerintem már rég lejárt, de inkább mutatom az ideiglenes papír diákigazolványt.

Erre mondta, hogy az még jó.

De nem emlékszem rá, hogy mit mondott meddig.

Július végéig, vagy augusztus végéig ?


Kicsit meg is lepődtem rajta, hogy eddig érvényes.


Én nem tudom eldönteni, hogy most még jó-e vagy sem.

Pedig kellene holnapra, mert úgy elég húzós lenne az ára a jegynek...


Köszönöm szépen annak aki tud segíteni benne!



2022. jún. 30. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
A mai nappal járnak le ezek a régiek. Már csak a friss matricák jók, amik erre a tanévre (amit most zártak le) vagy erre a félévre (egyetem esetén) szólnak, ezek október 31ig jók. Minden más ma érvényét veszti, de eddig használhattad volna.
2022. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%
Ma lejárt.
2022. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!