Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utolsó évem a gimiben, de nem...

Utolsó évem a gimiben, de nem tudom hogyan tovább. Legyetek szívesek segíteni! (bővebb információ lent) (? )

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem igazán tudom, hogy hogyan tovább, de mindenféleképpen főiskolára vagy egyetemre szeretnék menni. Nagyon nagy rally rajongó vagyok és olyan irányban szeretnék továbbtanulni, hogy a rally közelében dolgozhassak. Kitűnő voltam eddig minden éven a gimiben is, de igazából nem vagyok semmiből kiemelkedően jó, a matek az amit még szeretek is...

Szóval azt szeretném kérni, hogy aki tudja, hogy mit érdemes tanulni és mondjuk a rally közelében mire van szükség, s ahhoz milyen iskolát kell elvégezni, az legyen már szíves segíteni! Fontos lenne, mert már itt az ideje, hogy eldöntsem. Előre is köszönöm!


2010. szept. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

autoszerelo (de az nem foiskolai vegzettseg:D), mehetsz pl vmi muveszeti szakra (fotozhatsz utana peldaul) vagy tervezheted a kocsikra a reklamfeliratokat, mehetsz vmi fajta mernoknek, es akkor lehetsz vmi fejleszto fele:D mehetsz mondjuk vmi szervezo szakra (pl. muvelodes szervezo) es akkor dolgozhatsz rendezveny szervezesben (s mondjuk "szakosodsz" rally-ra), mehetsz kereskedelmire mondjuk es akkor hamburger/hotdog bizniszt csinalhatsz a rally nezoknek:D vagy autokat/alkatreszeket arusito boltban/uzletagban helyezkedsz el, mehetsz vmi kommunikacios suliba es esetleg mint "ujsagiro" maszkalsz ott


hat ennel jobb otleteim nincsenek:D

2010. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok valami nagy szakértő, én is most állok érettségi előtt...


Ha szereted a matekot, és még megy is, akkor szerintem mehetnél valamilyen mérnöknek, szerintem azok kellhetnek a rallykra. De ha van lehetőséged megkérdezni valakit, aki ott dolgozik, hogy mit ajánlana, ne szalaszd el :)

2010. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Járműmérnök
2010. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először annak nézz utána, milyen munkakörök léteznek a rally világában, majd válassz egyet, és menj oda, ahol erre megtanítanak. Ennyi az egész. Rallohoz közel álló dolgokból pedig millió van, az úttakarítótól egészen a sajtófotósig, de ezek a szakmák nem kizárólagosan a rallyra építenek.
2010. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!