Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a kilencedik osztály?

Milyen a kilencedik osztály?

Figyelt kérdés
Minden áldott nap eszembe jut, hogy középiskolába megyek, és rengeteget stresszelek miatta. Valaki elmondaná, hogy valójában mit várhatok az első évtől? (Egy színvonalas gimnáziumba megyek, angol szakra)

2022. júl. 3. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nem sokkal másabb, mint a nyolcadik. :) Szóval most nem tudom pontosan mi érdekel, de tényleg, semmi extra. A gimi nem olyan, mint az amerikai filmekben. :) Pont olyan, mint a nyolcadik, vagy bármilyen más osztály. Annyi, hogy lehet, hogy amit eddig x óraszámban tanultál, azt most több óraszámba fogod tanulni, vagy lehet, hogy kevesebbe. Nem is sokkal nehezebb, igazából bárhol is tanul az ember, a legjobb, ha óráról-órára, hétről hétre megpróbál tanulni, és akkor nem lesz lemaradás, nem lesz probléma. Az elején nehezebb lesz az ismeretlen hely miatt, az ismeretlen emberek miatt, de pár hét múlva megszokod, és pont ugyanúgy megy tovább minden, mint addig. :)
2022. júl. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én régen voltam, de szerintem egy fokkal nehezebb, mint az általános. Egy ideig el is tartott átállni.
2022. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon király! :D Bár már sok éves távlatból ugyanolyan ovinak tűnik mint az általános, de egy picit azért nehezebbnek fogod érezni. Vicces lesz ha a végzősök egy kicsit szivatnak, nem tudom ez manapság mennyire divat, nálunk nagyon ment. Igazi restart, lehet menő gyerek aki általánosban nem volt az, és fordítva. Tanulásban kapd el a fonalat, egy kicsit foglalkozz mindennel és nem lesz baj
2022. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Picit nehezebb az általánosnál, de hamar hozzá fogsz szokni szerintem. A közösség viszont (lehet csak nálunk, de már több embertől hallottam ezt) sokkal összetartóbb, mint az általánosban:)
2022. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is most megyek kilencedikbe, új iskolába. Eléggé nagyok az elvárások, es fogalmam sincs hogy jutottam be. Utólag bánom, hogy oda jelentkeztem és nagyon izgulok a szeptember miatt
2022. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
LOOOOL azota tizedikes vagyok es imadom a kozepsulit!!!!! Az alatalnos ehhez kepest egy kalap sz4r volt nekem xD
dec. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!