Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire tud angolul egy...

Mennyire tud angolul egy olyan ember aki befejez egy szakközépiskolát kettes angollal es leerettsegizik?

Figyelt kérdés
2022. júl. 6. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. A2 körül lehet.
2022. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

5ösre érettségiztem, középfokú nyelvvizsgàm van, de csak fordítani tudok angol szöveget magyarra.


Ha nekem kell angol szöveget alkotnom akàr szóban, akàr írásban az már nem igazán megy, max ilyen amatőr turista szinten.


Nyilván ez attól függ, hogy mennyit gyakorolja valaki az angolt. Én miután leérettségiztem nem igazán foglalkoztam vele, viszont az angolról magyarra fordító képességem az megmaradt mert azzal azóta napi szinten találkozok.

2022. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!