Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szak nyújthatja ezeket?

Melyik szak nyújthatja ezeket?

Figyelt kérdés

Olyan egyetemi szakot keresek, amibek az elvégzése után nagy esélyem van a következőkre:


-kb 300e forintos nettó kereset


-jó eséllyel el is lehet benne helyezkedni, nem 2-3 nyitott pozíció található országszerte 300 végzett emberre.

- nem programozás, orvosi, vagy jog


Az, hogy mivel foglalkoznék szívesen nem releváns, rászántam arra 10 évet az életemből, de éhenhalásra elég. Úgyhogy egyedül a megélhetés számít, de tapasztalatokból szeretnék kiindulni, nem promószövegekből, és nem szeretnék az új szakmámmal is hasonlóan befürödni, így mindenképpen olyan szakok közül szeretnék szimpatikusat választani, ahol ez a 3 kritériumom biztosan teljesül, nem csak a szerencsésebbek esetén.


2022. júl. 8. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket ajánlom: villamosmérnök, gépészmérnök, pénzügy és számvitel, nemzetközi gazdálkodás.
2022. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapi :) én nemzetközi gazdálkodást végeztem. Ha jól beszélsz nyelveket ill van gyakorlatod, a 300 nettó talán nem nagy keres, bár lehet csapni hozza legalább 1 év egyetem utáni normális munkát . A normalist úgy értem, hogy szakma beli. Nem leszolas. Tehát mondjuk banki ügyintéző stb, ami reális hozza.


Plusz turizmussal, ami egyszerűbb össze lehet hozni szinten, bár ezt mondjak meg mások, a jelenlegi üzleti partnereim ennyit azért keresnek . És többségük huszonéves .

2022. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Pénzügy-számvitel, kereskedelem és marketing.
2022. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nettó 300 ezret ma már egy service centeres adminisztrátor is megkeres,csak egy diploma kell, középfokú angol és némi intelligencia meg monotonításhoz váló alkalmazkodás.
2022. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!