Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet levizsgázni, ha...

Hogy lehet levizsgázni, ha gagyi az oktatás?

Figyelt kérdés

Műkörmös tanfolyamra járok de nem tudom a technikákat. Persze mindig azt mondja ott vannak a csoportban a videók, hát a kéz oldalát videózzák, hogy milyen technika, meg milyen alapanyag az nem látszik. Van amelyik videó egy fekete kép.

Úgy érzem feleslegesen fizettem ki a tanfolyamot, fogalmam sincs semmiről, persze megmutatta egyszer 5 perc alatt de azóta csak azt mondja hogy akkor csináljuk amelyiket akarjuk és odaül beszélgetni az egyik csajhoz.

Nincs is kedvem bemenni.... Azt mondja csináljuk amelyiket akarjuk.... Azt sem tudom miről van szó.

Mit csináln@tok a helyemben?



2022. júl. 9. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell keríteni egy magántanárt, bár nem tudom, hogy műkörmös magántanár mennyire létezik.
2022. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben visszakérném a tanfolyam díját, s utána beiratkoznék egy jobb hírű iskolába.
2022. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben panaszt tennék mindezekkel szépen megfogalmazva az OKJ iskolának, és visszakérném a pénzem, vagy a tandíjat mérsékeltetném, nem tudom a szerződésedben milyen elállási lehetőségek vannak. Legközelebb pedig alaposan nézz utána az iskolának meg a képzésnek is, hogy milyen vélemények vannak róla.
2022. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma, kb ugyanígy jártam, csak két éves építőipari sulival.

Beiratkoztam, az első félév oké is volt, vettük a térkövezést gyakorlatban, meg minden, aztán jött az oldalfali hidegburkolàsa, na ott annyi volt a gyakorlat, hogy felraktunk 10-12 csempét egy gyakszin, és ennyi. Minden órán ugyanez volt, aztán beütött a covid. Online volt az óra. Online képezzél burkolót...Na, videón kellett nézni, hogy másik mit és hogy csinálnak. Elmélet végig szinte nem is volt, jelenlétin volt a két év alatt kb négyszer, meg volt kb tíz házi feladat online, de az olyan piti dolog, hogy "sorold fel milyen sarokkialakítàsok lehetnek csempézésnél". Meg számold ki mennyi 12nm+45nm, meg ilyen hülyeségek.

Végén tankönyvet vettem, és azt kezdtem el magamtól olvasni, és abból tanulni. Oké, így az elmélet egy része megvolt, de ezeket gyakorlatban is látni kellett volna, de nem lehetett gyakszira járni majdnem egy évig, az iskola a covid hiszti miatt nem engedte. Végén mire már engedték bejelentették, hogy menni kell vizsgázni. 😂 Hát nem sok tudással vizsgáztam le, de a többiek se.

Ezek után inkább elmentem segédnek dolgozni.

A te eseted még ettől bonyolultabb is, mert ebben a munkában nincs "segéd", nem tudsz beülni senki mellé nézni, hogy hogy csinálja. Én a helyedben panaszt tennék a cégre. Melyik iskola ez amúgy?

2022. júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!