Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kresz tanfolyam elvégzése...

A Kresz tanfolyam elvégzése után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Befejeztem tegnap a Kresz tanfolyamot az e-Titánon. Ezután mi a teendő? Hívjam az oktatót? Mit mondjak neki? Ki ad időpontot a vizsgára ilyenkor? A problémám az hogy csak futólag találkoztunk az oktatóval és nem volt idő ezekre kitérni sajnos. Köszönöm.
2022. júl. 12. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem az okratót, az iskolát kell felhívni, hogy vizsgaidőpontot szeretnél Kreszből. Ők felajánlanak dátumokat és választhatsz amelyik jó neked (a lehető leghamarabbit válaszd ha tudod). Saját és ismerőseim tapasztalata, hogy kb. 2 hét lesz az időpont.
2022. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De bármikor ráérek felhívni? Úgy értem tanulnám még és a próbavizsgákat szeretném nagyon jól teljesíteni előbb.
2022. júl. 12. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor, de ha felhívod őket nem biztos, hogy azonnal lesz vizsgaidőpont. Nekem 2-3 hetet kellett várni. Azalatt a program meg nyanyec, ha nincs elég kereted, és a vizsga előtti napokban még jó ám gyakorolni. Szóval én mindenképp felhívnám a sulit kérnék időpontot (vagy legalább annyit megérdeklődnék mennyit kell rá várni), nehogy aztán lejárjon a program és egy hétig ne tudd csinálni még vizsgázni kell menned. Szóval ezzel mindenképp számolj.
2022. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!