Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat olvastam arról, hogy a...

Varaljaiviktoria kérdése:

Sokat olvastam arról, hogy a Földes Ferenc Gimnázimban (Miskolc) nagyon szivatósak a tanárok. Még mindig így van? Mennyire igaz?

Figyelt kérdés

2022. júl. 16. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mindig azt nézd, aki mondja. Tájékozódj, hogy milyenek az eredményei.

Lehet, hogy téged majd nem “szivatnak”, mert te teszed a dolgodat, tanulsz.

2022. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az erős gimnáziumok, mint a Földes, általában azt jelentik, hogy magasak a követelmények és még a közepesért is meg kell küzdeni. Én egy másik erős gimnáziumba jártam, s alig bírtam a négyest kiharcolni fizikából. Aztán meg a fizika érettségit maximális pontszámra írtam meg. Aki ilyen helyre megy, annak fel kell vállalnia mindezt.
2022. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem járt pár ismerősöm a Földesbe, lusta dögök, csak jó eszük van, így hozták a 4-5 átlagot végig. De az igaz, hogy szigorúan kérik számon az anyagot a tanárok, sokkal több, nehezebb a témazáró, mindenki rá van kényszerítve, hogy tanuljon, volt hogy délután is ott kellett maradniuk 12.-ben,de legalább rendesen felkészítik a diákokat az érettségire.
2022. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lusta dög vagyok, csak jó eszem van, de még így is kellett tanulnom. A tanárok rendesek, de az anyagot komolyan számon kérik.
2022. júl. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van valaki, akit ha kifogsz, keserves éveid lesznek. Különösen ha reál beállítottságú vagy, rettenetesen szívni fogsz attól a sok lexikális őrülettől. Dolgozatban azt keresi, mit nem tudsz és csak húzza a sok mínuszt. Szakodnak búcsút is inthetsz, mert pont arra nem jut majd időd, amiért odamész.

Eltelt pár év, mióta végeztem, azóta biztosan rákényszerítették, hogy változtasson a stílusán.

2022. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez ki? (priviben)
2022. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!