Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem Kossuth...

Debreceni Egyetem Kossuth Kollégium vélemények? I, II, III érdemes inkább jelentkezni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 17. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Kossuth I-II az fényévekkel jobb mint a III. Az egykettőben kétágyas és egyágyas szobák vannak, saját fürdővel, míg a háromban alsó hangon három agyas, de a legjellemzőbb a 3+3 ikerszobás megoldás ahol hát emberre van egy fürdő és egy mosdó.

Az egykettő színvonalasabb, úgy ajánlom hogy laktam mind a kettőben.

Üdv,

Egy Kossuth I es lakó

2022. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én is ugyan azt tudom mondani, mint az előző hozzászóló. A szolgaltatasok terén mindhárom koli ugyanazt adja, csak nem mindegy hány emberre jut. Pl. Az I-II kollegiumokban ketten laktok egy szobában, így ketten osztozkodtok a tv-n, a hűtőn, a fürdőn,a III-asban ugyanezek a szolgaltatasok megvannak, csak a hűtőn és fürdőn +vécén 6-an, tv-n 3-an osztozkodtok. Én is laktam már a II-es és a III-as kollégiumban, nekem nem volt bajom egyikkel sem, szerettem mindkettőt, a társaságtól függ minden, hogy mennyire vagytok együttműködőek, mennyire jöttök ki egymassal. Ha ez megvan, bármelyik koli jó! :D Hozzateszem 1 emberhez nyilván könnyebb alkalmazkodni, mint 2(+ a másik szobában lakó 3-hoz), így én is az I-II kolit ajánlanám elsősorban, mert nyugisabb, de ha ez nem jön össze a III-as miatt sem kell csüggedni.;)

Egyébként a Kossuth kolis belépőkartyával (ami már egy ideje az unipass) barmelyik Kossuth kollégiumba át lehet járni bármikor, ha esetleg haver a másikban laknak stb.

2022. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!