Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy rezsiárak...

Lehetséges, hogy rezsiárak miatt az iskolák kénytelenek lesznek távoktatásra átállni?

Figyelt kérdés

Ugyanis a rezsiárak már most az egekben vannak, valószínűleg csak még magasabbak lesznek a villany-és gázárak. Ezek a szarok pedig rengeteg villanyt és gázt fogyasztanak, így az állam számára különösen megterhelő az iskolák rezsijének kifizetése.

Emiatt akár csődbe is kerülhet az ország, persze ez már csak nagyon végső eset.


Lehetséges, hogy az iskolákban távoktatás lesz újból, hogy így ne legyen nagyon megterhelő a büdzsének?



2022. júl. 18. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudhatjuk
36 szavazat
1 2
 1/13 MDaniel98 ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy ennyire elfajulna a helyzet.
2022. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem biztos nem, de azt el tudom képzelni, hogy nagy hideg esetén 1-2 hetes "szénszünet" lesz (nekünk gyerekkoromban még volt!), amit aztán pl. a nyári szünet rovására kell bepótolni.
2022. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Senior Séf ***** válasza:
86%
Aligha. Nem minden család tudná megoldani, hogy valamelyik szülő otthon marad és felügyeli a gyereket.
2022. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz, maximum "áramszünet" lesz és nem kapcsolják be a fűtést az iskolákban
2022. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Akik azt harsogjak h nem lesz online suli azok nagyot tevednek

[link]

2022. júl. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%

Nem lesz onlájn oktatás,kedves (lusta) fiatalok!

Az,hogy elrendelhetik a digitális edukációt az oktató intézményekben,nem jelenti azt,hogy majd otthon lehet fetrengeni a kanapén és nem kell majd tanulni.

Én már nyugdíjas vagyok,de a FIDESZ mindig is gondoskodott arról,hogy Magyarországon kiváló oktatás legyen.

Én rengeteget tanultam fiatal koromban,nem kerestem kifogásokat.

Bezzeg az én időmben nem sumákoltunk el semmit.

Ismerem már a fiatalok többségét, egyáltalán nem a vírustól félnek,hanem nem akarnak tanulni.

Az egész digitális oktatást szana szejjel puskázták.Hát nem szégyellik magukat???

Szerencsére biztosra kijelenthetem,hogy a jövőben már SOHA NEM LESZ ONLINE OKTATÁS,IDEJE LENNE TANULNI!!!


ÜDV,további szép napot


Marika 72

2022. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
51%

Ugye, kedves Marika, te is voltál fiatal? Ugye, kedves Marika, te is qurvára rühellted a "bezzeg az én időmben" című litániát? Ni a mai fiatalok ugyanúgy sikítófrászt kapnak tőle, mint mi kaptunk a magunk idején.

"a FIDESZ mindig is gondoskodott arról,hogy Magyarországon kiváló oktatás legyen."

Ugye, kedves Marika, Nálad nem csak Tv1 duruzsol naphosszat? Lehet, hogy Te nem értesültél róla, de hőn szeretett vezéred kisajátította jószerivel az egész médiát, és mindenhonnan az ó propagandaszövege ömlik a nyakadba. Ne higgy el mindent! A valaha világhírű oktatásunkat a FIDESZ teljes hazavágta.

Hogy a kérdésre is reagáljak; állítólag hosszabb téli szünet lesz bevezetve.

2022. aug. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

#7 szeretném pontosítani a válaszod: nem csak a fidesz, hanem az azt megelőző kormányok is kárt okoztak a magyar oktatási rendszerben. Egyes egyedül a Horthy korszakban, Klebelsberg Kunó kultuszminisztersége alatt volt utoljára szinvonalas az oktatási rendszerünk


#4 voltam

2022. aug. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem a logikádat.


Ha minden egyes vásárláskor a kifizetett termék árának 27% a az államé le(sz)nne 10 millió emberrel nézve akkor szinte lehetetlen az államcsőd és elvileg ezért van a közteher viselés aminek részét képzi az ÁFA is.


A gáz és az energiaárakat még mindig nem tudja a kormány pontosítini és lassan egy hónapja nyögték ki azt hogy nincs tovább KATA. Tehát itt majd a nyomás dönt, ha többség nem akarja akkor kétlem hogy lesz, ha ellenkezőleg akkor lesz, ezt ebben a helyzetben (amit a kormány sem tud kezelni mert vagy nem akarja, vagy nem tudja mert nem adottak a feltételek) a többség dönt! Én nemmel szavaztam csakhogy boldogítsalak téged :D

2022. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Senior Séf nevű felhasználó, 7.válaszoló!


Először is ne tessék tegezni míg meg nem kérdezte.(ezt úgy hívják hogy illetlenség)


Nem,nem zavart soha életemben a "bezzeg a mi időnkben" mondás.Én tiszteletem a nagyszüleim,sok értékes tudást adtak át.Magának is tisztelnie kéne a korosabb korosztályt is ha tetszik ha nem!!!!


Nem,nálam nem a TV1 szól,mert ilyen nincs is.Én csak M1-et és TV2-t nézek,ott hangzik el az igazság.Fő az objektivitás!A Fidesz nem hibás semmiben!A gazember Gyurcsány a hibás meg az egész ellenzék!


További szép napot Séf.

Üdv,Mária

2022. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!