Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogyan működik az...

Egyetemen hogyan működik az átjelentkezés?

Figyelt kérdés
Félévente lehet átjelentkezni, vagy évente? És ha átjelentkezem, akkor újra kell teljesíteni, azt az évet? Vagy minden egyetemnél különböző?

2022. júl. 23. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően olyan szakra kell felvételizni, ahol tényleg tanulni akar az ember. Ez nem olyan, mint az amerikai egyetemeken, hogy ha egyszer bent vagy, akkor lazán átnyergelsz más szakra. Nincs ilyen hogy évente 2x át lehet jelentkezni. Kérvényezni kérvényezheted, nem biztos hogy elfogadják. Honnan hova mennél?
2022. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Én is szeretnék II. félévtől nappalira átjelentkezni, levelezőire vettek fel. Próba szerencse
2022. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegy, az sem mennyire hasonló a két szak. Ha két különbőző karon vannak, akkor újrafelvételizni kell. Én karon belüli váltásnál is újrafelvételiztem és elfogadtattam a már teljesített kurzusaimat.
2022. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3.Amit írsz az nem átjelentkezés, hanem munkarend váltás. Olvasd el az adott egyetem szabályzatát, mert feltételekhez szokták kötni a munkarend váltást is.
2022. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Átjelentkezni azonos képzési szintre lehet, általában egyszer és csak akkor, ha az egyetem a kérelmet elfogadja. Ha nem, újra kell felvételizni.
2022. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!