Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha dolgozok, hogy tudok b...

Ha dolgozok, hogy tudok b kategóriás jogosítványt szerezni? Csinálta már valaki így? Hogyan tudta megoldási?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fönökkel megbeszéltem, hogy amikor vezetek, azt az idöt máskor - aznap tovább maradok vagy másik napon elöbb bemegyek, tovább ottmaradok, esetleg szombaton dolgouok - ledolgozom.
2022. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se mertem addig belekezdeni amíg dolgoztam, de így utólag tökre bánom… a Kresz már mindenhol online megy saját tempóban, azt tudod telefonról is csinálni, az egészségügyi nekem amúgy is szombaton volt a vizsga, és simán átmentem. A vezetést pedig még most csinálom, de simán tudsz olyan oktatót találni aki délután jobban szeret dolgozni, vagy hétvégén. Én a helyedben belevágnék, mert könnyebb, gyorsabb az egész mint gondoltam.
2022. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A KRESZ-t munka mellett csináltam meg, tantermiben. Utólag belegondolva, e-titánnal jobban jártam volna (nem csak az időre gondolok, hanem tudásra is).


Viszont a rutin részét nem vagy csak nagyon nehezen tudtam volna megcsinálni munka mellett. Így akkor kezdtem bele, amikor már nem dolgoztam. 2 oktatónál voltam, mind a ketten a tipik ~07:00-16:00 munkaideje volt (bár ahogy láttam, annál az autósikolánál ez volt a bevett). A covid miatt (is) nagyon elhúzódott nekem sajnos. Cidriztem, ki ne fussak a 2 évből.

2022. aug. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!